שיפוצים

רוצים לשפץ במחירים נוחים לכל כיס?

החלטתם להתחיל לשפץ את הדירה? מדובר על משימה לא קלה, וברוב המקרים אתם תהיו מוכרחים להיעזר באיש מקצוע מיומן על מנת לצלוח אותה ללא בעיה. אז לפני שמתחילים לבצע שיפוצים של דירה, חשוב מאוד שתדעו שאתם פועלים על פי הקווים המנחים – כך שבסוף היום תוכלו לקבל את התוצאה הרצויה. אם לא תפעלו על פי הקווים המנחים, אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם רחוקים מאוד מקבלת התוצאה הרצויה.

נס אחזקות היא החברה הנכונה שתגיע אליכם בזמן הנכון בכדי לבצע עבורכם את השיפוץ. החברה מבצעת שיפוץ מכל סוג שהוא, כל זאת בהתאם לדרישות ולבקשות של הלקוח. לא משנה אם מדובר על שיפוץ קטן או שיפוץ גדול, כל סוג של שיפוץ אתם תוכלו לבצע עם חברת נס אחזקות – כך שתוכלו להיות רגועים לחלוטין.

שלב ראשון: תבחרו איזה סוג של שיפוץ אתם רוצים לבצע

לא מתחילים לבצע שיפוצים מבלי שתהיה לכם תוכנית סדורה, כזאת שאתם תדעו איך אתם מתחילים את השיפוץ והכי חשוב איך אתם מסיימים אותו. בשלב הראשון אתם צריכים להחליט איזה סוג של שיפוץ אתם צריכים, הבחירה הזאת עשויה להשליך בצורה משמעותית על ביצוע העבודה כולה.

  • שיפוץ כללי – זהו סוג השיפוץ הגדול והמאסיבי ביותר, מדובר על שיפוץ שבו שוברים קירות, מחליפים מרצפות, מתקנים את הצנרת – ויורדים לרזולוציות הכי נמוכות. צריך לקחת בחשבון כי שיפוץ כזה מביא איתו הוצאה לא קטנה בכלל, ברוב המקרים מדובר על הוצאה של עשרות אלפי שקלים לדירה סטנדרטית.

  • שיפוץ חלקי – עוד אפשרות שעומדת לרשותכם היא לבצע שיפוץ חלקי, אך עדיין לא מדובר על שיפוץ קטן בכלל. מדובר על שיפוץ שבו מחדשים את החללים המרכזיים בבית, אך נמנעים מעבודות או משימות שיכולות לקחת זמן רב. כמובן שלא מבצעים החלפה של המרצפות או של מקומות שעשויים להיות מורכבים.

  • שיפוץ קוסמטי – כאשר מבצעים שיפוצים זה לא חייב להיות גדול ומאסיבי. שיפוץ קוסמטי הוא שיפוץ שמטרתו לבצע תיקון של מספר חלקים בבית, שיפוץ קטן עם הוצאות מינוריות עבור מי שמבצע אותו.

שלב שני: לבחור את איש המקצוע שיבצע את השיפוץ

אתם לא יכולים לבצע שיפוצים באופן עצמאי, גם אם אתם תנסו אתם תבינו כי מדובר על משימה שהיא כמעט בלתי אפשרית. מוטב שתיתנו לאנשי מקצוע מיומנים לבצע את השיפוץ עבורכם, כך תוכלו לדעת שהתוצאה תהיה בדיוק כמו שציפיתם. חברת נס אחזקות תשמח לבצע עבורכם את כל סוגי השיפוצים במקצועיות הגבוהה ביותר ובאיכות ללא פשרות.

שלב שלישי: גיבוש לוחות זמנים לשיפוץ כולו

עוד שלב חשוב מאוד בדרך לשיפוץ המושלם הוא לגבש לוחות זמנים ביחד עם איש המקצוע שמבצע את השיפוץ. עליכם לדעת בדיוק מתי אתם נכנסים לשיפוץ וכמובן מתי אתם יוצאים ממנו, כך שתוכלו לחזור לשגרה הרגילה שלכם. בטח אם מדובר על שיפוץ מאסיבי וגדול שיכול לקחת זמן רב, והוא עלול להגביל אתכם מאוד בתפקוד היומיומי – חובתכם לדעת מתי קורה כל שלב ולראות שהזמנים הם לשביעות רצונכם.

שלב רביעי: חתימה על הסכם עבודה מול השיפוצניק

רגע לפני שאתם יכולים להתחיל לבצע את השיפוץ, מוטב שתחתמו על חוזה מסודר מול הקבלן שיבצע את העבודה. אתם לא יכולים לסמוך על הבטחות שנאמרות בעל פה, בטח כאשר מדובר על יותר מאשר שיפוץ קוסמטי – אם מדובר על שיפוץ גדול אתם מוכרחים לעשות הסכם מסודר שחתום על ידכם וכמובן על ידי השיפוצניק.

התקשר 053-5549666